Sesja Rady Miejskiej

10 października 2017, 15:21

Sesja Rady Miejskiej odbędzie się 13 października 2017 r.

W najbliższy piątek, 13 października o godz. 14.00 w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się sesja Rady Miejskiej. W planowanym porządku obrad znalazł się punkt dotyczący wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gminnej na nieruchomości Skarbu Państwa.

Porządek obrad sesji przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji i ustalenie porządku obrad.
  2. Projekt uchwały Rady Miejskiej w Jaworznie w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości gminnej na nieruchomości Skarbu Państwa.

Archiwalne zapisy sesji oraz transmisje z bieżącej można obejrzeć w zakładce Sesje Rady Miejskiej Live.