Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

"Słodki drań" w MDK-u

3 października 2017, 10:22

Słodki drań w MDK-u

"Słodki drań" w MDK-u

Koło Terenowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jaworznie zaprasza na spektakl "Słodki Drań', który odbędzie się w poniedziałek – 9 października o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Osiedlu Stałym. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Spektakl "Słodki drań", to historia światowej sławy dyrygenta, który nie może poradzić sobie z chorobą. Z początku wypiera fakt, iż jest przewlekle chory i lekceważy wszystkie niebezpieczne powikłania. Jednak dzięki wsparciu bliskich oraz wykwalifikowanych specjalistów udaje mu się powrócić do zdrowia, pracy zawodowej i pasji. Spektakl ma formę komedii.
 Autorem scenariusza jest aktor i dramaturg Jan Jakub Należyty znany m.in. ze spektakli komediowych takich jak: "Andropauza. Męska rzecz", "Zachcianki, czyli baby blues" czy "Trzy razy łóżko". W spektaklu wezmą udział krakowscy aktorzy – Dariusz Gnatowski, Andrzej Róg, Ewa Romaniak i Agata Woźnicka.

Przy okazji wydarzenia jaworznickie Stowarzyszenia Diabetyków przypomina o swojej działalności i zaprasza na spotkania członków koła. - Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszej siedzibie lub prosimy o kontakt telefoniczny – zachęca do wizyty w organizacji Marek Nowak, Prezes Zarządu Koła Terenowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Jaworznie.

Kontakt:
Prezes Zarządu koła Marek Nowak - tel. 696 667 164
Siedziba: 43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 35

Dyżury:
Poniedziałek: 16.30 – 18.00,
Wtorek: 10.00 – 13.00,
Piątek: 10.00 – 12.00.

Obrazek