Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Trwa "Tydzień Seniora"

30 września 2017, 15:44

Trwa Tydzień Seniora

Trwa "Tydzień Seniora"

Za nami kolejne wydarzenie wypełnione licznymi atrakcjami - w ramach obchodów Tygodnia Seniora. Jaworznianie, którzy zdecydowali się sobotnie przedpołudnie spędzić na centralnym placu miasta, mogli skorzystać z wielu inicjatyw organizacji działających na rzecz seniorów oraz oferty miejskich instytucji, m.in. Kawiarenki dla Seniorów. Mieszkańców na Rynku powitała Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

Podczas imprezy seniorzy mogli zapoznać się z działalnością organizacji pozarządowych, które pracują na rzecz seniorów, obejrzeć ich prezentacje i skorzystać z cennych porad. Zadbano również o przygotowanie interesującej ramówki artystycznej, w programie której znalazły się występy artystyczne i taneczne najmłodszych jaworznian. Nie zabrakło również koncertu życzeń. Na wszystkich zainteresowanych czekały warsztaty, rękodzieło artystyczne oraz wiele innych atrakcji.

W podcieniach biblioteki seniorzy mogli odpocząć w kawiarence przy ciepłej kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku.

To jednak nie koniec wydarzeń w ramach "Tygodnia Seniora". Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych imprez:

30 września 2017 r. (sobota) - Rynek Główny:

  • godz. 17.00 - "W starym kinie" - piosenki okresu międzywojennego - w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna "Archetti".

1 października 2017 r. (niedziela):

  • godz. 12.00 -Msza Św. W intencji seniorów oraz występ chóru "Sokół",
  • godz. 18.00 - "Znak Zorro" - kino na Rynku z muzyką i dubbingiem na żywo.

Serdecznie zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek