Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Senioralia za nami. "Tydzień Seniora" już od 25 września!

29 sierpnia 2017, 09:52

W ramach Tygodnia Seniora - od 25 września do 1 października - na jaworznickich seniorów będzie czekało wiele wydarzeń i moc atrakcji!

W ramach "Tygodnia Seniora" - od 25 września do 1 października - na jaworznickich seniorów będzie czekało wiele wydarzeń i moc atrakcji!

Wczoraj na jaworznickich Plantach odbyły się Wojewódzkie Senioralia, w których wzięli udział mieszkańcy naszego miasta. Zgromadzenia mogli obejrzeć m.in. występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" oraz koncert Teresy Werner, a także posłuchać prozdrowotnego wykładu legendarnego lekkoatlety Władysława Kozakiewicza. Tymczasem końcem września w Jaworznie rozpocznie się druga edycja "Tygodnia Seniora". Od 25 września do 1 października na jaworznickich seniorów będzie czekało wiele wydarzeń i moc atrakcji!

Koncerty, wykłady i warsztaty, a także retro spektakl - to tylko część atrakcji, z których będą mogli już wkrótce skorzystać jaworznianie. Podczas oficjalnej inauguracji wydarzenia, która odbędzie się 25 września, Prezydent Paweł Silbert przekaże uczestnikom imprezy symboliczne klucze do miasta.

W programie "Tygodnia Seniora" m.in. koncert Aleksandra Brzezińskiego, Obserwatorium dla Seniorów - wykłady/warsztaty, badania ZPO, koncert muzyki Leonarda Cohena w wykonaniu Jakuba Michalskiego; koncert Sylwii Pogwizd pn. "Dwie Anny" (Anna German i Anna Jantar), BODOCAFFE - spektakl muzyczny retro z międzywojennymi szlagierami filmowymi Eugeniusza Bodo, koncert "Archetti" - muzyka filmowa, koncert chóru "Sokół" oraz wystawy prac seniorów z jaworznickich organizacji.

Inicjatorką "Tygodnia Seniora" jest Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek