Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Kino na rynku z muzyką na żywo

11 sierpnia 2017, 10:05

Kino na rynku z muzyką na żywo

Kino na rynku z muzyką na żywo

Kolejny raz mieszkańcy naszego miasta mają szansę uczestniczyć w niezwykłych sierpniowych spotkaniach na jaworznickim rynku. 23,24 i 25 sierpnia br. - na publiczność będzie czekać wyjątkowa podróż do początków kinematografii. Będzie to prawdziwa gratka zarówno dla koneserów kina, jak i fascynujących się muzyką, gdyż wyświetlanym filmom towarzyszyć będą utwory grane na żywo i dubbing.

Kolejny raz mieszkańcy naszego miasta mają szansę uczestniczyć w niezwykłych sierpniowych spotkaniach na jaworznickim rynku. 23, 24 i 25 sierpnia br. - na publiczność będzie czekać wyjątkowa podróż do początków kinematografii. Będzie to prawdziwa gratka zarówno dla koneserów kina, jak i fascynujących się muzyką, gdyż wyświetlanym filmom towarzyszyć będą utwory grane na żywo i dubbing.

Za muzykę i autorski dubbing przez trzy dni kina na rynku odpowiedzialny będzie znany z takich realizacji zespół Niemy Movie.

  • 23 sierpnia (środa) - Młody Sherlock Holmes, reż. Buster Keaton,1924r.,
  • 24 sierpnia (czwartek) - Zaginiony Świat, reż. Harry O. Hoyt,1925r.,
  • 25 sierpnia (piątek)- Nosferatu Symfonia Grozy, reż. Friedrich Wilhelm Mounrau,1922r.

Każdy z seansów rozpoczyna się o godzinie 20:30 i jest darmowy dla publiczności. Zapraszamy!

 

Obrazek