Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

EWOCA - Razem dla środowiska

24 lipca 2017, 14:00

EWOCA - Razem dla środowiska

EWOCA - Razem dla środowiska

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworznie trwa realizacja międzynarodowego projektu EWOCA - Razem dla środowiska. W ramach projektu trzydziestu młodych ludzi z Polski, Francji i Niemiec tworzy sensoryczną ścieżkę edukacyjną oraz rewitalizuje zieleń przy szczakowskim ośrodku. Z młodzieżą i opiekunami spotkał się Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Stowarzyszenie Instytut Regionalny w Katowicach przy współpracy Centre d'Education et de Formation Interculturel Recontre w Dunkierce oraz Gustav Stresemann Institut w Bonn.

Celem polsko-niemiecko-francuskiego projektu edukacyjnego jest stworzenie sensorycznej ścieżki edukacyjnej rabat wraz z elementami architektury ogrodowej oraz rewitalizacja zieleni w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Szczakowej od strony ulicy Sobieskiego.

Projekt jest wydarzeniem niekomercyjnym. Trwa od 18 lipca do 1 sierpnia w Jaworznie i Olkuszu. Grupę docelową stanowią młodzi ludzie ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi z Jaworzna, Hazenrouck oraz Kolonii.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek