Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Święto Policji w Katowicach

17 lipca 2017, 15:06

Święto Policji w Katowicach

Święto Policji w Katowicach

W poniedziałek, 17 lipca br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Z tej okazji medal "Za zasługi dla Policji” odebrała Monika Bryl Zastępca Prezydenta Miasta.

Wydarzenie poprzedziła uroczysta zbiórka, po której nastąpiło wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz medale i odznaczenia.

Jestem bardzo dumna i zaszczycona z otrzymanego odznaczenia. Cieszę się, że nasze starania są zauważane w województwie i kraju. Jesteśmy bezpiecznym miastem, potwierdza to policja, potwierdzają mieszkańcy w badaniach opinii publicznych. Cały czas stawiamy na rozwój i współpracę z policją, widać to również w naszych kolejnych, wspólnych wydarzeniach i akcjach. Ostatnio postawiliśmy na profilaktykę wśród dzieci i młodzieży - świetnym przedsięwzięciem tego typu była Akademia Bezpieczeństwa - mówi Monika Bryl, Zastępca Prezydenta Jaworzna.

Nie zabrało również pokazów i koncertu zespołu Need For Strings.

***

Na Śląsku pracuje 12 tysięcy funkcjonariuszy. Oficjalną datą Święta Policji jest 24 lipca.

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek