Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

JBO 2018: Ostatnie dwa dni na składanie wniosków

29 czerwca 2017, 16:24

Do 30 czerwca mieszkańcy Jaworzna mogą zgłaszać swoje pomysły do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.

Do 30 czerwca mieszkańcy Jaworzna mogą zgłaszać swoje pomysły do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.

Jeszcze tylko do piątku, 30 czerwca mieszkańcy Jaworzna mogą zgłaszać swoje pomysły do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego na 2018 r.

Wniosek w formie papierowej (do pobrania na www.jbo.jaworzno.pl) należy złożyć do 30 czerwca br. do jednej z 20 urn, przygotowanych w punktach konsultacyjnych. Przypominamy, że punkty konsultacyjne czynne są zgodnie z obowiązującymi godzinami urzędowania (otwarcia) danej placówki.

Uwaga! Do godziny 24:00 dyżur będzie pełnić punkt konsultacyjny nr 20 - Śródmieście tj. Urząd Miejski w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33 - po godzinie 15:00 swoją obecność prosimy sygnalizować dzwonkiem do drzwi - pracownik pełniący dyżur w placówce umożliwi zainteresowanym złożenie wniosku w urnie.

Mieszkańcy mogą zgłaszać pomysły zarówno ogólnomiejskie, jak i lokalne, które będą realizowane w 20 obszarach konsultacyjnych. Na część ogólnomiejską zostanie przeznaczone 1,2 mln zł, natomiast 1,5 mln zł zostanie podzielone po równo na wszystkie obszary konsultacyjne, co daje kwotę 75 tys. zł na każdy z obszarów.