Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

IV. Festyn Abstynencki

18 czerwca 2017, 21:19

Podczas IV Festynu Abstynenckiego zaprezentował się zespół śpiewaczy Szczakowianki.

Podczas IV Festynu Abstynenckiego zaprezentował się zespół śpiewaczy Szczakowianki.

W Trójkącie Trzech Cesarzy w niedzielę, 18 czerwca odbył się IV. Festyn Abstynencki. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Ogniwo" w Mysłowicach, a współorganizatorami Stowarzyszenia z Sosnowca i Jaworzna "Dromader" i " Razem".

W imprezie udział wzięli m.in. Zastępca Prezydenta Jaworzna Tadeusz Kaczmarek oraz Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Impreza tego typu to doskonała szansa na integrację środowisk abstynenckich z sąsiadujących z Jaworznem miast. Członkowie stowarzyszeń wraz ze swoimi rodzinami wzięli m.in. udział w rajdzie rowerowym, konkurencjach sportowych dla dzieci i dorosłych czy w turniejach dla najmłodszych.

Ponadto zebrani mieli okazję do wysłuchania występów muzyczno - wokalnych - solistów i zespołów abstynenckich. Przed zebraną publicznością zaprezentował się zespół śpiewaczy Szczakowianki oraz Aleksander Tura, który wykonał kilka piosenek z zakresu poezji śpiewanej. Swój udział w przygotowaniu imprezy miała także jaworznicka Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek