Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zostań twarzą Tour de Pologne!

31 maja 2017, 12:26

Właśnie ruszył wyjątkowy Casting, w którym do wygrania jest możliwość reprezentowanie Jaworzna podczas 74. Tour de Pologne, którego peleton pojawi się w naszym mieście już 31 lipca.

Jeśli jesteś mieszkanką Jaworzna, masz od 18 do 25 lat i minimum 165 centymetrów wzrostu; jeśli chciałabyś dołączyć do hostess, które przejeżdżają przez miasta w kolorowej kolumnie Tour de Pologne; jeśli lubisz sesje zdjęciowe, marzysz o blasku fleszy i związenej z tym karierą, ten Casting jest właśnie dla Ciebie!

Co trzeba zrobić? Przede wszystkim należy zgłosić się w niedzielę - 11 czerwca - w godzinach od 14.00 do 20.00 do punktu castingowego, który będzie się znajdował w namiocie "Jaworzno - źródło energii" na stadionie "Azotania" (podczas tegorocznych Dni Jaworzna). Na miejscu trzeba będzie wypełnić odpowiednie formularze i... od razu wziąć udział w sesji zdjęciowej.

Oceny kandydatek dokona Komisja Castingowa, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 23 czerwca na stronie www.mckis.jaw.pl oraz w mediach społecznościowych organizatora. Laureatka Castingu dołączy do modelingowej reprezentacji Tour de Pologne i będzie reprezentować nasze miasto 31 lipca, podczas trzeciego etapu TdP, na odcinku z Jaworzna do Szczyrku, w wyścigowej kolumnie towarzyszącej zawodnikom. Dodatkowo w konkurs włączyła się perfumeria Douglas, która ufunduje specjalne nagrody dla trzech uczestniczek castingu.

Szczegółowy regulamin Castingu wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się tutaj: "Zostań Twarzą Tour de Pologne 2017 – Reprezentuj Jaworzno".

Zapraszamy do udziału!

Obrazek