Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

JBO 2018: Ruszają spotkania

19 maja 2017, 11:00

Już 22 maja br. ruszają spotkania informacyjne organizowane dla mieszkańców wszystkich obszarów konsultacyjnych na temat nowych zasad do JBO 2018.

Już 22 maja br. ruszają spotkania informacyjne organizowane dla mieszkańców wszystkich obszarów konsultacyjnych na temat nowych zasad do JBO 2018.

Już w najbliższy poniedziałek ruszają spotkania informacyjne organizowane dla mieszkańców wszystkich obszarów konsultacyjnych na temat nowych zasad do JBO 2018. Pierwsze spotkania zaplanowane na 22 maja br. odbędą się w obszarach Azot, Stara Huta oraz Bory.

Wzorem poprzednich edycji na spotkaniach będą prezentowane najważniejsze informacje dotyczące nowej edycji JBO. Mowa będzie m.in. o sposobie zgłaszania inicjatyw zarówno ogólnomiejskich jak i lokalnych, trybie ich weryfikacji i zasadach późniejszego głosowania.

Przypomnijmy, nowa edycja JBO 2018 daje możliwość składania wniosków i realizacji projektów dzielnicowych i ogólnomiejskich. Kwota 1,5 mln zł zostanie wykorzystana w dwudziestu obszarach konsultacyjnych równo po 75 tys. zł. Pula 1,2 mln zł to środki w budżecie ogólnomiejskim. Pozostałe środki przeznaczone zostaną na utrzymanie i podnoszenie jakości już powstałych obiektów oraz akcję promocyjną. Łączna pula pieniędzy przeznaczonych na JBO 2018 to 3 mln zł. Dołącz i aktywnie wspieraj rozwój dzielnic i miasta.

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań:

Obrazek