Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

10 maja 2017, 10:42

Podobnie jak w latach ubiegłych, Prezydent Miasta przyznał najlepszym jaworznickim zawodnikom, którzy osiągnęli wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym, Sportowe Nagrody Miasta Jaworzna. W tym roku uhonorowanych zostało 60 sportowców, reprezentujących 12 dyscyplin.

Nagrody zostały wręczone w środę - 10 maja przez Zastępcę Prezydenta Miasta Tadeusza Kaczmarka, Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miejskiej Nikodema Motykę oraz Wiceprzewodniczącego Komisji Sportu Rady Miejskiej Mariusza Kowalskiego . Wyróżnieni zawodnicy, reprezentujący zarówno dyscypliny indywidualne jak i zespołowe, osiągnęli sukcesy w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, boks, ju-jitsu, narciarstwo wodne, narciarstwo biegowe, badminton, szachy, bilard, piłka siatkowa, piłka nożna, amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach oraz rajdy samochodowe.

Wśród nagrodzonych w tym roku sportowców znaleźli się:

  • Patrycja Włodarczyk - lekkoatletyka
  • Janina Malska - lekkoatletyka
  • Robert Studziżba - lekkoatletyka
  • Marcin Sobiech - rajdy samochodowe
  • Piotr Czarnota - narciarstwo biegowe
  • Sara Kompert - narciarstwo wodne
  • Aleksandra Stańczak - narciarstwo wodne
  • Ewa Białas - boks
  • Nikola Musiał - boks
  • Kacper Martyka - boks
  • Alicja Kalina - ju-jitsu
  • Aleksandra Masternak - ju-jitsu
  • Hanna Kałuża - ju-jitsu
  • Marek Tarabura - ju-jitsu
  • Dawid Kajdy - ju-jitsu
  • Szymon Władyka - ju-jitsu
  • Arkadiusz Małek - ju-jitsu
  • Patryk Matusik - ju-jitsu
  • Patryk Urban - ju-jitsu
  • Paweł Kozakiewicz - ju-jitsu
  • Beata Humańska - bilard
  • Bogdan Wołkowski - bilard
  • Dominik Jastrząb - bilard
  • Andrzej Janoska - bilard
  • Sambor Stachowiak - bilard
  • Bartosz Ufnalski - bilard
  • Mikołaj Żelazny - bilard
  • Dariusz Opatrzyk - badminton
  • Jolanta Guzik - szachy
  • Igor Musiał - szachy
  • Jakub Garbowski - szachy
  • Igor Woźniak - amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach
  • Karolina Sawaniewicz - piłka siatkowa
  • Andrzej Patucha - piłka siatkowa
  • Andrzej Suryjak - piłka siatkowa
  • Piotr Czapla - piłka siatkowa
  • Stefan Dwornicki - piłka siatkowa
  • Jan Banasik - piłka siatkowa
  • Ryszard Nowotarski - piłka siatkowa
  • Sławomir Przybyłowski - piłka nożna
  • Konrad Dzięgiel - piłka nożna
  • Przemysław Piasecki - piłka nożna
  • Sebastian Ciupek - piłka nożna
  • Łukasz Gembala - piłka nożna
  • Bartłomiej Kędzierski - piłka nożna
  • Filip Koralik - piłka nożna
  • Kamil Kowalski - piłka nożna
  • Łukasz Kozdraś - piłka nożna
  • Edward Majerski - piłka nożna
  • Łukasz Kowalski - piłka nożna
  • Michał Szpak - piłka nożna
  • Marcin Szremski - piłka nożna
  • Grzegorz Szwed - piłka nożna
  • Piotr Wartała - piłka nożna
  • Kamil Proksa - piłka nożna
  • Ariel Milewski - piłka nożna
  • Grzegorz Rosa - piłka nożna
  • Szymon Siewniak - piłka nożna
  • Mariusz Mastalerz - piłka nożna
  • Mateusz Stokłosa - piłka nożna
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek