Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zaawansowane prace MZDiM na Sosinie

31 marca 2017, 12:45

fot. MZDiM Jaworzno

fot. MZDiM Jaworzno

Wiosenna pogoda zdecydowanie sprzyja pracom Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. A że chyba wszyscy już tęsknią za spędzaniem wolnego czasu w słońcu i świeżym powietrzu, drogowcy postanowili ułatwić życie miłośnikom rolek i innych tego typu sprzętów. W związku z tym konkretnych kształtów nabrał już ciąg asfaltowy nad Zalewem Sosina - od parkingu przy wjeździe od ul. Bukowskiej do jazu piętrzącego wodę.

Już niebawem spacerowicze, biegacze czy rowerzyści będą mogli aktywnie spędzać czas, korzystając z powstającej właśnie ścieżki. Obecnie prace są już na bardzo zaawansowanym etapie - na sporym odcinku ułożone są obrzeża oraz podbudowa. W tej chwili pracownicy MZDiM kontynuują wykonywanie "fundamentów" ciągu pieszo - rowerowego. Po zakończeniu tych prac nad zalewem pojawią się sprzęty służące do układania nawierzchni asfaltowej.

To nie jedyny zakres prac na Sosinie realizowany w roku bieżącym przez MZDiM. Planowana jest również rewitalizacja ciągów asfaltowych od ul. Bukowskiej po parking w okolicach ośrodka "Wodnik".

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek