Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Dzień Kobiet u Pań z Miejskiego Związku Rolników

7 marca 2017, 11:56

We wtorek, 7 marca br. Miejski Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaworznie tradycyjnie świętował Dzień Kobiet. W okolicznościowym spotkaniu udział wzięli: zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Anna Lichota oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Sebastian Kuś.

We wtorkowy poranek Panie z Miejskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaworznie przygotowały spotkanie, które odbyło się w siedzibie związku przy ul. Grunwaldzkiej 35. Zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek złożył Paniom życzenia z okazji ich święta oraz wręczył symboliczną różę. Wszystkich zebranych bardzo serdecznie powitał Przewodniczący - Tadeusz Brzózka, który wyraził olbrzymią wdzięczność i radość z faktu obecności zaproszonych gości.

W spotkaniu uczestniczyli: zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Anna Lichota oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Sebastian Kuś oraz zaproszone panie - członkinie Miejskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaworznie, które z entuzjazmem odpowiedziały na zaproszenie i licznie przybyły na zorganizowaną imprezę.

ObrazekObrazekObrazekObrazek