Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Otwarcie Klubu Relax po remoncie

28 lutego 2017, 08:00

Po ponad półrocznym remoncie na kulturalnej mapie Jaworzna ponownie pojawi się Klub Relax, siedziba Orkiestry eM Band. Koncert inaugurujący powrót na ul. Szczakowską odbędzie się w niedzielę, 5 marca. Jaworznianie będą mieli okazję wysłuchania Kamila "Franka” Franczaka wraz z Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band w przebojach światowych i piosenkach autorskich.

Końca dobiega modernizacja budynku klubu. Zmieniona została sieć instalacyjna w tym wymiana kotła wraz z wewnętrzną instalacją grzewczą, wymiana grzejników na bardziej energooszczędne. Wdrożono również system regulujący temperaturę w budynku. W czwartek, 23 lutego br. efekty prac oglądali Prezydent Miasta Paweł Silbert oraz jego zastępca Tadeusz Kaczmarek.

Darmowy koncert na nowe otwarcie

Z okazji nowego otwarcia w niedzielę 5 marca br. o godz. 19.00  w Klubie Relax  przy ul. Szczakowskiej 35 odbędzie się darmowy koncert Orkiestry eM Band i Kamila "Franka" Franczaka wraz z Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band w przebojach światowych i piosenkach autorskich. Darmowe wejściówki na to wydarzenie dostępne są na stronie www.emband.sklep.pl oraz w Biurze eM Band - ul. Inwalidów Wojennych 2. Informacje o biletach można uzyskać również pod numerem tel.: 32 762 91 49. Liczba biletów jest ograniczona.

***

Franek w latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent. Szerszej publiczności zaprezentowali się podczas koncertu "Debiuty" na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010) , w którym dołączali do grona laureatów. Brał udział w programach telewizyjnych, takich jak "Idol", czy "The Voice of Poland"; prowadził również młodzieżowy program „Poziom 2.0” (TVP2). Rolą Moritz'a Stiefel'a "Przebudzenie wiosny" S. Satera i D. Sheika wg F. Wedekinda w 2011 roku zadebiutował w chorzowskim Teatrze Rozrywki, gdzie do dziś obsadzany jest w głównych rolach. Franek był wokalistą RH+ w latach 2010-2011, pozostając później z zespołem w ścisłej współpracy jako autor tekstów. W 2016 powrócił do zespołu RH+ tworząc z muzykami album jubileuszowy.

Orkiestra powstała w 2006 roku i dotychczas koncertowała również m.in. z Basią Trzetrzelewską, Mieczysławem Szcześniakiem, Zbiginiewiem Wodeckim, Gordonem Haskell'em i Krystyną Prońko, saksofonistą Erikiem Marienthalem, multiinstrumentalistą Billem Princem.

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek