Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Uroczyste pożegnanie Komendanta Adama Mandery

22 grudnia 2016, 12:08

W czwartek, 22 grudnia br. odbyło się pożegnanie pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie młodszego inspektora Adama Mandery, który po blisko 30 latach służby przeszedł na emeryturę. W uroczystym wydarzeniu udział wzięła Zastępca Prezydenta Monika Bryl oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach podinspektor Mariusz Krzystyniak.

W obecności zaproszonych gości, w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej w Jaworznie odbyło się oficjalne pożegnanie dotychczasowego p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie - Adama Mandery. Uroczystość przebiegła w zgodzie z tradycyjnym ceremoniałem policyjnym, podczas którego Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji podziękował odchodzącemu na emeryturę młodszemu inspektorowi Adamowi Manderze za trud i poświęcenie związane z wieloletnią służbą.

Podziękowania za profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworzna, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, a także dbałość o utrzymanie ładu i porządku publicznego odchodzącemu na emeryturę komendantowi złożyła również Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

Podczas uroczystości, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektora Krzysztofa Justyńskiego, podinspektor Mariusz Krzystyniak wręczył I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie młodszemu inspektorowi Robertowi Trzupkowi, rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie z dniem 24 grudnia 2016 roku.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek