Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Kolędy Kameralnie

9 grudnia 2016, 14:17

W niedzielę 18 grudnia o godz. 17-stej w Domu Kultury w Jeleniu odbędzie się koncert - Kolędy Kameralnie - "Archetti" Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna pod batutą Macieja Tomasiewicza. Jaworznianie, którzy kupią bilety na wydarzenie dostaną płytę z kolędami, który prezentowane będą w czasie koncertu.

Znane i lubiane przez wszystkich melodie zabrzmią w niecodziennych aranżacjach autorstwa Artura Majewskiego. Piękne melodie i proste, acz poetyckie teksty kolęd polskich i zagranicznych zostaną wyśpiewane przez anielskie jaworznickie głosy - Martynę Plutę oraz Małgorzatę Synowiec. Na scenie pojawi się również jeszcze jeden gość - aranżer, Artur Majewski, który dodatkowo ubarwi całość grą na gitarze.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Teatrze Sztuk przy ul. Mickiewicza, w siedzibie Archetti oraz przez internet, przelewem do dnia 15 grudnia nr konta: 39 1240 1356 1111 0010 3226 3515 "ARCHETTI" ORKIESTRA KAMERALNA MIASTA JAWORZNA, ul. Wiosny Ludów 1; 43-608 JaworznoW tytule przelewu należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail i tytuł wpłaty (Kolędy z Archetti). Po dokonaniu przelewu zostanie wysłana na Państwa adres e-mail wiadomość zwrotna z potwierdzeniem zapłaty. Bilety do odebrania będą przed koncertem po uprzednim okazaniu dowodu tożsamości.