Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Darmowe spektakle w MDK

14 października 2016, 10:36

Z okazji uroczystego otwarcia nowej sali widowiskowo-koncertowej, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym przygotował bogaty program atrakcji. Już we wtorek 18 października o godzinie 18.00 wszystkich chętnych zapraszamy na darmowe spektakle pt.: "Fluo" Teatru Tańca DyeMotion z MDK oraz "Krzesło" Teatru Muzycznego AKAD z MDK.

Spektakl pt. "Fluo" stanowi całkowicie nowatorską koncepcję przedstawienia teatralnego. Aktorzy wprowadzają widzów w kolorowy świat bodypaintingu oraz efektów fluorescencyjnych. To niezwykłe połączenie światła, kolorów, muzyki i tańca pozwala uzyskać efekt, który na długo pozostaje w świadomości odbiorców.

Darmowe spektakle to tylko część atrakcji, które zaplanowano na tydzień otwarcia sali widowiskowo - koncertowej. Oprócz tego w programie znaleźć można koncerty, spektakle, operetki i projekcje filmowe. W środę, 19 października o godz. 18.00 odbędzie się darmowy koncert pt. "Nasz Misz Masz" w wykonaniu Grupy Wokalnej PAKAMERA z MDK.

Natomiast 20 października o godz. 19.00 zapraszamy na darmową projekcję amerykańskiej komedii pt. "Boska Florence", w której występują m.in. Meryl Streep oraz Hugh Grant.

Obrazek