Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aleksandra Masternak trzecia na świecie w Ju-jitsu

3 października 2016, 10:37

W dniach 16-18 września w cypryjskiej miejscowości Larnaca odbył się Puchar Świata Kadetów w Ju-jitsu organizowane przez Międzynarodową Federację Ju-jitsu (JJIF). Aleksandra Masternak zawodniczka Klubu Sportów Walki "Satori" Jaworzno zdobyła brązowy medal, jeden z dwóch wywalczonych w konkurencji Fighting przez kadrę narodową kadetów w Ju-jitsu.

Aleksandra na co dzień uczennica Gimnazjum nr 3 od sześciu lat trenuje w Klubie Sportów Walki "Satori" Jaworzno pod okiem trenera Łukasza Proksy. Wysokie wyniki osiągane w ostatnich latach w zawodach Polskiego Związku Ju-jitsu (PZJJ) dały jej powołanie do kadry Polski. W swoim drugim starcie w najważniejszej na świecie imprezie w grupie wiekowej kadetów spisała się znakomicie zdobywając brązowy medal w kategorii do 40kg.

Trener Łukasz Proksa podkreśla, że tak wysoka lokata zawodniczki z Jaworzna to sukces całego klubu a także owoc ciężkiej pracy Oli oraz trenerów bezpośrednio odpowiedzialnych za przygotowania: Bartosza Machny,  Marka Tarabury oraz Darii Mamicy.

W organizację wyjazdu zaangażowny był Referat Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w  Jaworznie oraz Gimnazjum nr 3.

ObrazekObrazekObrazekObrazek