Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Komendant Rusek przechodzi na emeryturę

31 sierpnia 2016, 11:48

Dzisiaj, po 32 latach służby w Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie, na zasłużoną emeryturę przeszedł komendant - brygadier Adam Rusek. Podziękowania za wieloletnią wzorową pracę złożyli m.in. prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcami Moniką Bryl i Tadeuszem Kaczmarkiem.

- Serdecznie dziękuję za długoletnią służbę w pożarnictwie oraz wzorową współpracę z samorządem gminnym, jednostkami i spółkami miejskimi. Proszę przyjąć wyrazy uznania za ofiarność i profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom Jaworza, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, umiejętność koordynacji i sprawnego przygotowania technicznego i logistycznego akcji ratowniczych, a także dbałość o rozwój bazy sprzętowej jednostki - mówił prezydent Paweł Silbert. - Z zaangażowaniem wykonywał Pan powierzone zadania i obowiązki, a własną postawą dawał przykład swoim podwładnym. Podczas służby wielokrotnie dowodził Pan podległymi siłami w trakcie ćwiczeń na poziomie nie tylko naszej gminy, ale i województwa oraz wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi wykazując się fachowością i skutecznością w działaniu.

Obowiązki komendanta przejął dotychczasowy jego zastępca st. bryg. Tomasz Zymon.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek