Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Ruszyły warsztaty z PoluZONE

1 sierpnia 2016, 10:00

W niedzielę, 31 lipca rozpoczął się PoluZONE - warsztaty muzyczne z zespołem Poluzjanci. Spotkania z muzykami będą trwały do 5 sierpnia. Oprócz zajęć warsztatowych, każdego wieczora uczestnicy PoluZONE spotykają się na wspólnym muzykowaniu, na jaworznickim rynku, a na zakończenie warsztatów zaplanowano koncert finałowy PoluZONE.

Warsztaty Muzyczne PoluZONE zostały stworzone z myślą o muzykach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem artystów grających w jednym z najlepiej brzmiących polskich zespołów. To unikatowa propozycja dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Warsztaty wyróżnia innowacyjne i komfortowe dla uczestnika podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców.

Poluzjanci - grupa najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności. PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące Poluzjantów w pełnym składzie: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny. Stwarza to możliwość kompleksowego rozwoju muzycznego, pełnej wymiany doświadczeń i nauki w niespotykanej dotąd w Polsce formie. Dotychczas adepci sztuki muzycznej mogli jedynie wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez poszczególnych członków Zespołu. Dopiero w Jaworznie wszyscy spotykają się na jednym wydarzeniu, podczas którego będą się dzielili wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Oprócz szkolenia dla muzyków, warsztaty PoluZONE to także szereg imprez towarzyszących, w których mogą wziąć udział także mieszkańcy Jaworzna. Podobnie jak w ubiegłym roku, każdego wieczora Poluzjanci oraz uczestnicy zajęć będą się spotykać na rynku miasta na wspólnym jam session, a na zakończenie warsztatów zaplanowano koncert finałowy PoluZONE.