Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Wakacyjne rozkłady jazdy

21 czerwca 2016, 12:43

W związku z zakończeniem roku szkolnego, od najbliższego poniedziałku, 27 czerwca, zmienią się rozkłady jazdy autobusów Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej. Ponadto w soboty, niedziele i święta zostanie uruchomiona nowa linia nocna N2, która dotrze także do Szczakowej, Jelenia i Byczyny. Nowe rozkłady są już dostępne w serwisie internetowym spółki.

Podobnie jak w latach ubiegłych zostanie uruchomiona sezonowa linia 390, która będzie obsługiwać Zalew Sosina. Od 27 czerwca nieznacznie zmieni się rozkład jazdy linii 350 oraz nazwa linii N na N1 (godziny odjazdów i trasa przejazdu nie ulegną modyfikacjom).

Ponadto w soboty, niedziele i święta zostanie uruchomiona nowa linia N2, która zastąpi kursy nocne na linii 303. Nowa linia docierać będzie także do Szczakowej, Jelenia i Byczyny. Ponadto, na przystanku OSIEDLE STAŁE zostało przewidziane skomunikowanie autobusu linii E wracającego z Katowic z autobusem nowej linii N2, którym po przesiadce Pasażerowie będą mogli dojechać na Osiedle Podłęże, Podwale czy do Jelenia.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej - www.pkm.jaworzno.pl.

Obrazek
Obrazek