Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

II Konwent Kobiet Sukcesu wkrótce w Sosnowcu

16 czerwca 2016, 15:51

Konwent Kobiet Sukcesu, który odbędzie się już 30 czerwca w siedzibie Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, to wydarzenie tworzone przez kobiety i dla kobiet. Koncentruje się na tematyce przedsiębiorczości kobiet oraz ich istotnej roli w rozwoju lokalnego biznesu. Wydarzenie wpisuje się w cały cykl inicjatyw gospodarczych Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu, adresowanych m.in. do lokalnych przedsiębiorców, również z Jaworzna.

Humanitas organizuje szereg wykładów, prelekcji, konferencji i innego rodzaju wydarzeń ukierunkowanych na zagadnienie biznesu i przedsiębiorczości. Centrum Rozwoju Kobiet natomiast, w ramach swojej działalności, dodatkowo wprowadza akcent kobiecy, dedykując wszystkim zainteresowanym paniom z regionu wydarzenie adresowane specjalnie do nich i poświęcone zagadnieniom i problemom bezpośrednio ich dotyczącym.

Podczas Konwentu każda kobieta, zwłaszcza ta zainteresowana podnoszeniem swoich kwalifikacji i szeroko pojętym rozwojem osobistym, z pewnością znajdzie coś dla siebie. W programie tegorocznej edycji nie zabraknie prelekcji uznanych trenerek i pań, którym prowadzenie własnej firmy znane jest od podszewki. To one zdradzą co zrobić, by prowadzenie biznesu korespondowało jednocześnie z budowaniem marki osobistej, czy też w jaki sposób kreować swój wizerunek, by został on doceniony przez pracodawcę. Uczestniczki znajdą także odpowiedź na pytanie, jak frustrację przekuć w motywację, a swoją pracę zamienić w prawdziwą pasję.

Jednym z kluczowych punktów konferencji będzie uroczystość wręczenia Nagród "Kobieta Humanitas", mających na celu promowanie postaw przedsiębiorczych oraz wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego kobiet aktywnie zaangażowanych w działalność lokalnej i nie tylko lokalnej społeczności. Nagrody w trzech kategoriach: Biznes, Kultura i Społeczeństwo oraz nagrodę honorową, przyzna kapituła składająca się z przedstawicieli lokalnych samorządów, władz WSH, dziennikarzy, przedstawicieli stowarzyszeń, organizacji branżowych, instytucji kultury, nauki etc.

Udział w Konwencie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich pań, również mieszkanek Jaworzna. Zapisać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.humanitas.edu.pl/crk w zakładce "Konwent Kobiet Sukcesu".

Konwent odbędzie się w czwartek, 30 czerwca br. w auli Wyższej Szkoły Humanitas (Sosnowiec, ul. Kilińskiego 43) o godz. 9:00.

Więcej na www.humanitas.edu.pl