Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zakończenie roku akademickiego JUTW

31 maja 2016, 13:13

Wczoraj w Sali Obrad Urzędu Miejskiego uroczyście zakończono kolejny rok akademickiej działalności Jaworznickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na spotkaniu słuchacze i sympatycy JUTW podsumowali dotychczasową działalność. W spotkaniu wzięli udział Tadeusz Kaczmarek, zastępca prezydenta oraz Ewa Zuber, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.

Z okazji zakończenia Roku Akademickiego zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek złożył na ręce pani Krystyny Łaźni, prezes JUTW serdeczne gratulacje oraz podziękowania za propagowanie idei pomocy oraz szerzenie wiedzy wśród osób starszych.

- Dzięki Państwa działaniom wielu seniorów ma okazję uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, społecznych i edukacyjnych. Dzięki Wam jaworzniccy seniorzy spędzają tzw. "jesień życia" w aktywny sposób - mówił podczas spotkania Tadeusz Kaczmarek. - Życzę kolejnych lat efektywnego działania, jak również dużo zdrowia i pomyślności w życiu rodzinnym i zawodowym.

Podczas uroczystości zaprezentował się chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który zaśpiewał kilka piosenek, a na zakończenie wystąpiła młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworznie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek