Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Przebudowa ul. Obr. Poczty Gdańskiej

15 kwietnia 2016, 14:35

W najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia o godzinie 7:00 firma SKANSKA S.A. na zlecenie MZDiM Jaworzno rozpocznie prace związane z przebudową ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej w zakresie od skrzyżowania z ul. Św. Wojciecha do ronda przy ul. H. Kołłataja. W związku z tym wprowadzone zostaną zmiany w obowiązującej obecnie organizacji ruchu. 

Pierwszy etap robót przewiduje całkowite zamknięcie odcinka od ronda przy ul. H. Kołłątaja do ul. Szpitalnej (bez zamknięcia skrzyżowania). Umożliwione będzie dojście do posesji znajdujących się w rejonie przebudowanego odcinka ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, a dojazd do posesji możliwy będzie jedynie od strony ul. Szpitalnej. Prace w ramach pierwszego etapu robót prowadzone będą od 18 kwietnia do 30 czerwca 2016 r.

- Równocześnie informujemy, iż w miarę postępów prac, jeśli to będzie możliwe, dla mieszkańców zamkniętego odcinka ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, dopuszczony zostanie dojazd od strony ronda przy ul. H. Kołłątaja - tłumaczy Emilia Tura, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Prace obejmować będą wykonanie nowej konstrukcji drogi i nowej nawierzchni jezdni, nawierzchni poboczy, wyniesionych skrzyżowań i przejść dla pieszych oraz nawierzchni chodników z wjazdami do posesji oraz obramowaniem krawężnikami. Zbudowany zostanie kanał technologiczny, przebudowane będą słupy energetyczne wraz z przyłączami napowietrznymi i osprzętem, a także odwodniony zostanie korpus drogowy poprzez budowę kanalizacji deszczowej.

Kontakt z wykonawcą: Damian Cierpioł, tel: 502 737 049

Za wszelkie utrudnienia związane z pracami drogowymi przepraszamy.