Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Strona www.jaworzno.pl jest bezpieczna

8 lutego 2016, 12:56

Po informacji prasowej przedstawionej przez portal jaw.pl, a dotyczącej możliwości ataku na portal www.jaworzno.pl informujemy, że nie doszło do żadnego ataku hakerskiego na stronę zarządzaną przez Urząd Miejski w Jaworznie. Strona www.jaworzno.pl jest bezpieczna i można korzystać z naszego serwisu bez żadnych przeszkód. Strona została sprawdzona pod kątem zabezpieczeń, nie nastąpił żaden atak hakerski - jak to sugerują niektóre portale.

Po dokonanej analizie, na jednej z podstron był udostępniony link do serwisu archiwalnego, który był interpretowany przez mechanizmy google analitycs jako potencjalnie zagrażający bezpieczeństwu. Podstrona została wyłączona z bieżącego działania. Dane prezentowane na archiwalnej podstronie zostaną ponownie udostępnione po przygotowaniu jej nowej wersji. Ponadto informujemy, że jaworzno.pl nie jest domeną, która jest w posiadaniu Gminy Miasta Jaworzna. Domeną, którą zarządza Urząd Miejski jest www.jaworzno.pl.

Komunikat, który pojawia się pod adresem strony w wyszukiwarce Google dotyczy w naszym przypadku aktualizacji/weryfikacji witryny w serwisie Google Search Console. Po dokonaniu aktualizacji (jesteśmy w trakcie) komunikat automatycznie wygaśnie. Życzymy przyjemnego korzystania z naszego serwisu informacyjnego.