Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Jubileusz Fundacji "Mój czas dla seniora"

5 grudnia 2015, 18:48

W sobotę, 5 grudnia jubileusz dwóch lat istnienia obchodziła Fundacja "Mój czas dla Seniora” im. Wandy i Józefa. Z tej okazji Zastępca Prezydenta Monika Bryl podziękowała działającym w fundacji za propagowanie idei pomocy osobom starszym i kolejnych lat pracy na rzecz organizacji.

- Dzięki Państwa działaniom wielu seniorów ma okazję uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych i społecznych. Dzięki Wam jaworzniccy seniorzy spędzają tzw. "jesień życia” w aktywny sposób - mówiła podczas spotkania Zastępca Prezydenta Monika Bryl. - Doceniam Państwa zaangażowanie w łączenie pokoleń. Z takich spotkań młodzi ludzie wyciągają wiele mądrości życiowej od seniorów.

W spotkaniu wzięli udział także m.in. Czesław Smalcerz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Ewa Zuber, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.

Fundacja "Mój czas dla Seniora” im. Wandy i Józefa powstała z myślą o ludziach starszych, osamotnionych, odsuniętych od społeczeństwa z racji wieku. Jej założycielką jest p. Renata Talarczyk. Więcej o działalności fundacji na www.fundacjamojczasdlaseniora.pl.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek