Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Wyróżnienia dla nauczycieli

19 października 2015, 15:27

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom z jaworznickich placówek oświatowych przyznano Nagrody Prezydenta Miasta Jaworzna za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Uroczysta gala odbyła się dzisiaj w Teatrze Sztuk. Nagrodzonych zostało 45 pedagogów. Podczas uroczystości gratulacje odebrali także nauczyciele, którzy otrzymali Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty oraz medale Komisji Edukacji Narodowej, a także osoby zasłużone dla Harcerstwa Polskiego.

Wyróżnienia, które wręczał prezydent Paweł Silbert i jego zastępca Tadeusz Kaczmarek, otrzymali:

  1. Agata Malczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2
  2. Gabriela Langier - Przedszkole Miejskie Nr 9
  3. Marzena Wójcik - Przedszkole Miejskie Nr 17
  4. Dorota Jakubik - Przedszkole Miejskie Nr 17
  5. Danuta Cozac - Przedszkole Miejskie nr 25
  6. Maciej Senior - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
  7. Katarzyna Korlacka - Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
  8. Dorota Lubczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
  9. Małgorzata Biesiada - Szkoła Podstawowa Nr 5
  10. Ewa Pogoda - Szkoła Podstawowa nr 6
  11. Marta Matusik - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  12. Joanna  Zwierzyńska - Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  13. Małgorzata Kozioł - Szkoła Podstawowa nr 14
  14. Teresa Olińska-Pabich - Szkoła Podstawowa Nr 15
  15. Barbara Nadziejko - Szkoła Podstawowa Nr 15
  16. Anna Stacewicz - Szkoła Podstawowa Nr 16
  17. Jolanta Gut - Szkoła Podstawowa Nr 18
  18. Irena Banasik-Sojka - Szkoła Podstawowa Nr 22
  19. Beata Jelonek - Zespół Szkół Nr 3
  20. Mariusz Kowalski - Zespół Szkół Nr 4    
  21. Irena Wojtanowicz-Stadler - Gimnazjum Nr 1
  22. Ewa Zuber - Gimnazjum Nr 1
  23. Marta Merchut - Gimnazjum Nr 2
  24. Łukasz Proksa - Gimnazjum Nr 3
  25. Barbara Ziętek - Gimnazjum Nr 5
  26. Ewa Krzywosz - Gimnazjum Nr 11
  27. Maciej Brül - Zespół Szkół Ogólnokształcących
  28. Marta Figura - Zespół Szkół Ogólnokształcących
  29. Iwona Walaszek - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2    
  30. Stanisława Spytkowska - I Liceum Ogólnokształcące
  31. Urszula Kałuża-Byrczek - II Liceum Ogólnokształcące
  32. Bogusława Goryczka - Zespół Szkół Ogólnokształcących
  33. Teresa Lempart - Zespół Szkół Ogólnokształcących
  34. Anna Hrabia - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
  35. Rafał Stolorz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
  36. Danuta Mikołajczak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
  37. Janina Piętak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
  38. Mariola Dąbek-Nagacz - Technikum Energetyczne
  39. Ewelina Stawska - Technikum Energetyczne  
  40. Elżbieta Orzechowska-Filipczyk - Centrum Kształcenia Praktycznego
  41. Lucyna Stanisławska - Młodzieżowy Dom Kultury
  42. Ewa Gajda-Migacz - Państwowa Szkoła Muzyczna I st.
  43. Katarzyna Łakomiec - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  44. Renata Pierzchała - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  45. Grzegorz Stano - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek