Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zgłoś inwestycję w Jaworznie - wygraj podróż marzeń

18 czerwca 2015, 12:52

Jeżeli uważasz, że w Jaworznie powstała inwestycja dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, która zasługuje na szczególne wyróżnienie to weź aparat i zrób kilka zdjęć, a następnie prześlij je do organizatora wraz z formularzem zgłoszeniowym. Zgłoszenia są przyjmowane w dwóch etapach: pierwszy upływa 22 czerwca, drugi 3 lipca.

W Konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie. W przypadku nieletnich konieczne jest pisemne oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego. 6 lipca 2015 roku Kapituła Konkursu wyłoni 20 finalistów. Przy czym pierwszych 10 finalistów poznamy jeszcze w czerwcu br. Od 6 do 24 lipca będzie trwało głosowanie internetowe, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną w Konkursie jest voucher o wartości 20 000 złotych na wspaniałą podróż w dowolnie wybrany zakątek Europy. Możesz wypocząć w jednym, wybranym przez siebie miejscu lub zwiedzić kilka państw lub miejscowości. Możesz wykorzystać voucher samodzielnie lub zabrać ze sobą rodzinę lub przyjaciół. Sam zaplanuj swoją Europejską podróż marzeń!

Na 20 Finalistów Konkursu czeka 20 nowoczesnych laptopów. Wartość każdego z nich wynosi 1.500 zł brutto.

W miejscowości, w której znajdzie się zwycięski projekt, 30 sierpnia 2015 r. zostanie zorganizowany Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, którego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert z udziałem gwiazd polskiej muzyki. Wystąpią między innymi: Edyta Górniak, Formacja Nieżywych Schabuff, Monika Kuszyńska, Margaret, Donatan & Cleo. Koncert transmitowany będzie na żywo w TVP 1 lub zostanie zrealizowana innowacyjna i użyteczna społecznie inwestycja o wartości do 50 000 złotych brutto, np. narzędzia Hot-Spot wi-fi zapewniające bezpłatny dostęp do Internetu przez 12 miesięcy. Decyzję o rodzaju inwestycji, która zrealizowana zostanie w ramach tej nagrody podejmie Kapituła Konkursu.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www.europatomy.eu
Regulamin Konkursu: www.europatomy.eu/regulamin.pdf

Organizatorami konkursu pn. "Europa to My" jest EUROZET Sp. z o. o z siedzibą w Warszawie we współpracy z Telewizją Polską S.A. i Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.