Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

II Warsztaty Projektowe dla mieszkańców

12 lutego 2015, 13:55

W przyszłą sobotę, 21 lutego odbędą się kolejne Warsztaty realizowane w ramach projektu Fundacji Sendzimira „Mój jest ten kawałek PARKu… - partycypacja dla przyrody w mieście”. Jaworznianie zainteresowani kreowaniem nowego oblicza parku na Os. Stałym będą mogli wziąć udział w tym bezpłatnym spotkaniu i przedstawić swoje propozycje. 

- Od 10:00 do 15:30 wraz z mieszkańcami pracować będziemy nad uszczegółowieniem rozwiązań wypracowanych na wcześniejszych warsztatach. Spotkanie to nie tylko okazja do zabawy, ale także do zaangażowania się w proces kreowania i  zmieniania wspólnej przestrzeni, terenu Parku im. Lotników Polskich – mówi Agnieszka Czachowska z Fundacji Sendzimira.

Warsztaty odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury, przy ul. Inwalidów Wojennych 2 w Jaworznie. - Organizatorzy zapewniają miłą atmosferę, ciekawie spędzony czas, a także ciepłe i zimne napoje oraz poczęstunek – dodaje Agnieszka Czachowska.

Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczenia lokalowe prosimy o zgłaszanie chęci udziału w Warsztatach pod numerem telefonu 691 750 691, bądź wysyłając maila na adres: parkijaworzno@gmail.com.

Obrazek