Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trwa "Akcja Zima"

30 grudnia 2014, 09:53

W związku z pogorszeniem się warunków atmosferycznych przypominamy, że - jak co roku - w mieście prowadzona jest "Akcja Zima". W tym roku zimowym utrzymaniem dróg i ciągów pieszych zajmują się ponownie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania z Jaworzna i ZUKTZ "Jacek Wieczorek” z Bytomia. Trudności komunikacyjne można w obu podmiotach zgłaszać całodobowo.

Podobnie jak w ubiegłym roku miasto zostało podzielone na dwa rejony, których granica przebiega ulicami: Batorego, Szczakowska, Grunwaldzka, Jana Pawła II (Trasa Śródmiejska) i Krakowska.

Rejon 1 obsługiwać będzie MPO z Jaworzna. W jego skład wchodzą dzielnice: Szczakowa, Góra Piasku, Pieczyska, Dobra, Ciężkowice, Wilkoszyn, Jeziorki, Cezarówka Dolna i Górna, Koźmin, Podwale, Gigant, Byczyna, Bory, Centrum.

Rejon 2 obsługiwać będzie ZUKTZ Jacek Wieczorek z Bytomia. W jego skład wchodzą dzielnice: Długoszyn, Niedzieliska, Chropaczówka, Osiedle Stałe, Łubowiec, Dąbrowa Narodowa, Osiedle Awaryjne, Wysoki Brzeg, Podłęże, Stara Huta, Jeleń, Bory, Byczyna, Centrum.

Gotowi do Akcji Zima Centrum, Bory i Byczyna obsługiwane są przez obu wykonawców. Szczegółowy podział ulic obsługiwanych przez danego wykonawcę w tych obszarach, znajduje się w na stronie internetowej MZDiM w zakładce "Zimowe utrzymanie”.

Dla mieszkańców uruchomione zostały numery telefonów pod którymi przyjmowane będą zgłoszenia dotyczące zimowego odśnieżania:

REJON NR 1 REJON NR 2
Miejskie Przedsiębiorstwo
Oczyszczania z Jaworzna
ZUKTZ "Jacek Wieczorek"
z Bytomia
617-72-68
667-632-632
jaworzno@veolia-es.pl
501-269-163
azjaworzno@poczta.fm
NUMERY KONTAKTOWE CZYNNE SĄ CAŁĄ DOBĘ