Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Sukces Tour de Pologne w Jaworznie!

7 sierpnia 2014, 11:15

Ogromnym sukcesem organizacyjnym okazał się przejazd peletonu 71. Tour de Pologne przez Jaworzno. Mieszkańcy tłumnie witali cyklistów na całej trasie przejazdu, a zwłaszcza na jaworznickim rynku, gdzie znajdowała się premia lotna.

Zgromadzonych na jaworznickim rynku powitał głównodowodzący wyścigiem Czesław Lang. Na  rynku z mieszkańcami spotkali się też prezydent Paweł Silbert i jego zastępca Tadeusz Kaczmarek, którzy z organizatorami i peletonem przyjechali do Jaworzna z Tarnowa – miejsca startu IV. odcinka wyścigu.

- Cieszę się, że najznamienitsi kolarze świata przejechali również przez nasze miasto. Kolejny raz mieszkańcy pokazali, że imprezy organizowane na odnowionym rynku to strzał w dziesiątkę - mówi Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Jaworznianie okazali się kibicami na medal. O tym jak spisała się jaworznicka publiczność informowały ogólnopolskie media.

- Na premii w Jaworznie bardzo wielu kibiców. Wielkie brawa, podoba nam się taka postawa! W ostatnich dwóch dniach różnie z tym bywało, ale mieszkańcy Jaworzna stanęli na wysokości zadania - czytamy w relacji na żywo z IV. etapu wyścigu na portalu www.eurosport.onet.pl.

Wielkie przedsięwzięcie

Organizacja przejazdu wyścigu tej klasy przez miasto to wielkie przedsięwzięcie. - Wszystkie służby miejskie zabezpieczały trasę przejazdu peletonu. W organizację zaangażowanych był sztab ludzi. Cieszymy się, że impreza przyciągnęła rzeszę jaworznickich kibiców - dodaje zastępca Prezydenta Miasta, Tadeusz Kaczmarek.

Zdjęcia z przejazdu IV. odcinka peletonu 71. Tour de Pologne dostępne są również na oficjalnej stronie wyścigu http://tourdepologne.pl/?galeria=63.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek