Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Zalecenia Ministerstwa Zdrowia
- materiał informacyjny w sprawie koronawirusa
>
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Festyn rodzinny OSP (fotogaleria)

21 lipca 2014, 10:06

Strażacy ochotnicy z Osiedla Stałego już po raz kolejny zorganizowali festyn dla wszystkich mieszkańców Jaworzna. Osoby, które w ubiegłą sobotę pojawiły się w Parku Lotników mogły wysłuchać koncertów lokalnych muzyków, obejrzeć występy taneczne oraz wziąć udział w konkurencjach sportowych.

Pożarnicy przygotowali oczywiście także atrakcje dla najmłodszych, którzy mogli korzystać z przygotowanego placu zabaw i malowania twarzy oraz wziąć udział w zabawach z nagrodami. Upominki dla najlepszych ufundował oraz wręczył Zastępca Prezydenta Miasta Dariusz Starzycki, który jest członkiem Zarządu Miejskiego Ochotniczej Straży Pożarnej oraz druhem ochotnikiem w jednostce z Osiedla Stałego. Imprezę w Parku Lotników prowadziło i nadzorowało dowództwo "osiedlowej" OSP w osobach prezesa jednostki Józefa Skulicha oraz naczelnika Jarosława Nelca.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek