Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Bez zmian w ZNP

11 czerwca 2014, 10:38

Henryka Stachańczyk, dotychczasowa prezes jaworznickiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego pozostanie na swoim stanowisku przez kolejną kadencję. Taką decyzję podjęli członkowie związku podczas Oddziałowej Konferencji Delegatów. Gratulacje i kwiaty na ręce Henryki Stachańczyk złożył Prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Podczas konferencji m.in. podsumowano działalność zarządu jaworznickiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w kadencji 2010 - 2014 oraz uhonorowano zasłużonych dla związku członków. Delegaci dyskutowali także nad dotychczasowym funkcjonowaniem i przyszłością związku.

Jednym z najważniejszych punktów spotkania był wybór zarządu oddziału związku na przyszłą kadencję. Po raz kolejny posadę prezesa objęła Henryka Stachańczyk, zasłużona dla związku i środowiska nauczycielskiego jaworznianka. Podziękowania za trud i pracę w rozwój jaworznickiej oświaty i wspieranie środowiska nauczycielskiego na ręce Pani Prezes złożył Prezydent Jaworzna Paweł Silbert i jego zastępca Tadeusz Kaczmarek.

ObrazekObrazek