Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Przedświąteczne porządki

17 grudnia 2013, 09:30

Każdy z nas przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia stara się przygotować swój dom i nadać mu wigilijny klimat. Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych zadbał o świąteczne porządki na centralnym placu miasta i zajął się uprzątnięciem płyty rynku.

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych przygotowuje się do przejęcia odpowiedzialności za jaworznicki rynek. Na wstępie w ramach swoich nowych obowiązków pracownicy MZNK zadbali o świąteczny nastrój na centralnym placu miasta. Świecącymi ozdobami została już przystrojona choinka i sąsiednie drzewka.

Dopełnieniem przygotowań do nadchodzących świąt jest uprzątnięcie płyty rynku. Dzisiaj przed południem pracownicy odpowiedzialni za utrzymanie czystości na terenach gminnych zamiatali teren i zbierali śmieci.

Od momentu zakończenia prac budowlanych na płycie odnowionego rynku odbywają się imprezy organizowane przez różne jednostki gminne oraz aranżowane samodzielnie przez aktywnych mieszkańców naszego miasta. W miniony weekend został zorganizowany tradycyjny Jarmark Świąteczny, a już niebawem odbędzie się impreza sylwestrowa.

***

Ważny głos jaworznian! Prosimy o Państwa głos! Wasze spostrzeżenia i uwagi dotyczące rynku są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też uruchomiliśmy specjalny e-mail: rynek@um.jaworzno.pl, na który można przesyłać swoje sugestie związane z realizacją tego zadania.