Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Przynieś pamiątkę do kapsuły czasu!

10 grudnia 2013, 12:48

Jeszcze przez 10 dni jaworznianie mogą przekazywać pamiątki do kapsuły czasu, która w sylwestrową noc zostanie umieszczona w płycie jaworznickiego rynku. Przedmioty przyjmowane są w głównym budynku Urzędu Miejskiego - w pokoju 209.

Pamiątki można przekazywać do piątku, 20 grudnia. Po tym czasie specjalna komisja wybierze przedmioty, które zostaną zamknięte na cały wiek.

- Przedmioty muszą być związane z Jaworznem. Stanowić swojego rodzaju pamiątkę. Może to być zdjęcie, list, gabarytowo niewielka rzecz - tłumaczy Sebastian Kuś, naczelnik Biura Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie. - Jaworznicka kapsuła zostanie umieszczona pod płytą rynku w Sylwestra przed północą, z zastrzeżeniem, że może zostać otwarta dopiero w 2113 roku - za 100 lat.

***

Ważny głos jaworznian

Prosimy o Państwa głos! Wasze spostrzeżenia i uwagi dotyczące rynku są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też uruchomiliśmy specjalny e-mail: rynek@um.jaworzno.pl, na który można przesyłać swoje sugestie związane z realizacją tego zadania. Maile od Państwa pomogą w dopracowaniu szczegółów i ulepszeniu projektu.